O NÁS

Společnost PB služby s.r.o. vznikla v roce 1991 a od svého počátku se specializovala na obor silnoproud a provádění revizí zařízení do 1000 V u objektů třídy A bez nebezpečí výbuchu, jako například školy, školky, rodinné domy menší průmyslové objekty apod. V následujících letech se firma PB služby s.r.o. rozrostla a začala přibírat nové zaměstnance.

Následně firma rozšířila své pole působnosti na kompletní stavební činnost a revize vysokého napětí. Z důvodů poptávky ze strany klientů se firma taktéž začala zabývat i zpracováním projektové dokumentace.

Kolem roku 2002 firma zaznamenala velký rozvoj, úspěšně nabídla své služby developerským společnostem a měla i možnost podílet se na výstavbě několika obchodních řetězců.

V roce 2003 byla společnost PB služby s.r.o. zapsána do obchodního rejstříku pod ID: 25478001 (více viz Impresum). Od roku 2008 je společnost certifikována dle normy ISO 9001.

V roce 2016 se společnost začala rozvíjet i na německém trhu, a proto založila svou první dceřinou společnost Brunner Elektro.